Rekrutacja krok po kroku

Usługa rekrutacji stałej
polega na znalezieniu odpowiednio kompetentnego Kandydata na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Nie tylko pod kątem doświadczenia czy umiejętności, ale również pod względem jego funkcjonowania jako członka zespołu, zgodnie ze specyfikacją zapotrzebowania Klienta.

Przebieg procesu rekrutacyjnego

Analiza stanowiska pracy -
opis stanowiska i wymagań osobistych.

  Stworzenie
profilu idealnego kandydata.
Umieszczenie ogłoszenia o pracę - budowa strategii dotarcia do kandydatów, wybór kandydatów z wewnętrznej bazy Axxia, reklama prasowa i internetowa, przy wybranych rekrutacjach wykorzystanie metody direct search i executive search.

  Preselekcja,
sporządzenie long listy.
Selekcja -
weryfikacja kompetencji i referencji.

  Podsumowanie
profili kandydatów, zalecenia rozwoju.
Przedstawienie
Klientowi wybranych kandydatów.

  Przeprowadzenie przez Klienta
rozmów finalnych z potencjalnymi kandydatami.
Podjęcie
decyzji ostatecznej.

Mamy sprawdzone sposoby, aby zawsze zapewniać pracowników z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Pracowników, którzy rozumieją wizję i przyczynią się do długofalowego sukcesu Twojej firmy.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
8 + 5 =